e
sv

Zoom Android uygulaması için yeni özellik!

avatar

Teknobo

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özellikle pandemi süresince oldukça popüler bir hale gelen çevrimiçi görüşme ve toplantı uygulaması Zoom ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Zoom Android uygulaması için yeni bir özellik kullanılmaya başlandı. Artık Zoom toplantıları, aynı zamanda farklı bir platformda daha aynı anda gerçekleştirilebilecek.

Zoom Android uygulaması YouTube canlı yayın desteği ile güncellendi

Android mobil işletim sistemi için yayınlanan yeni Zoom uygulaması 5.4.0.434, canlı toplantıları aynı zamanda YouTube üzerinden de canlı yayına ulaştırma özelliğini kullanıma başlandı. Artık mobil üzerinden de YouTube’a canlı yayın Zoom üzerinden gönderilebilecek.

zoom android uygulaması

Buna ek olarak Zoom mobil ve masaüstü tüm platfromlarda uçtan uca şifreleme seçeneği de aktif edilmiş durumda. Nitekim güvenli iletişim konusunda oldukça önemli bir adım atışmış olundu. Yeni güncelleme ile birlikte birçok farklı yenilik de kullanıcılara ulaştırışmış durumda.

Bu özellikler arasıda mobil cihaz üzerinden Microsoft SharePoint paylaşımı ve kanal içerisinde arama geliştirmeleri gibi farklı maddeler de yer alıyor. Şu an için yeni güncelleme, destekli Android işletim sistemi olan kullanıcılara Google Play Store üzerinden ulaştırılmaya başlanmış durumda. Google Play Store uygulama mağazası üzerinden uygulama güncellemeleri kontrol edilebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli