e
sv

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition duyuruldu!

avatar

Teknobo

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önce Xiaomi Mi Watch Color fiyatı belli olmuştu. Ocak ayında gerçekleşen etkinliğin ardından yeni bir gelişme yaşandı. Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition resmî olarak duyuruldu. Çin dışındaki akıllı saat hayranları nihayet Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a ulaşabilecek.

Xiaomi Mi Watch Color fiyatı duyuruldu. Xiaomi’nin son model akıllı saati geçtiğimiz hafta duyurulmuş ve özellikleriyle dikkat çekmişti. Saatin üç farklı rengi olacak…

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition özellikleri

Xiaomi’nin geçen ayki büyük akıllı telefon etkinliğinde, Mi Watch’un uluslar arası bir versiyonu için küresel bir etkinlik için hazırlandığı ortaya çıktı. Orijinal Mi Watch’tan daha farklı görünen ve her ikisi de bu yılın başlarında Çin’de piyasaya sürülen Mi Watch Color’dan daha da ucuz bir cihazın görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Akıllı saati için kandaki oksijen miktarını da ölçebilen işlevsel özelliği ekleyen Xiaomi, yeni Mi Watch Color Sports Edition’ı küresel olarak da çıkartıyor. Küresel fiyatı açıklanmayan saat için 100 dolarlık bir fiyata sahip olması bekleniyor. Peki, bu akıllı saatin özellikleri neler?

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition-01

Tasarımsal olarak Mi Watch Color modeline benzeyen bu akıllı saat, 32,5 gram ağırlığında ve ekranı da 454×454 piksel çözünürlüğe sahip. Ekran tarafında yine 1,39 inç bir AMOLED ekran bizleri karşılıyor. Akıllı saattin adından da anlaşılacağı üzere spor odaklı olduğunu belirtelim. Bu sayede 30 temel ölçümün bu saat ile kolaylıkla yapılacağı söyleniyor.

Akıllı saate güç veren 420 mAh batarya ise saatin iki haftalık kullanım sunduğu söyleniyor. Saat toplamda üç renk seçeneği ile geliyor: Siyah, mavi ve bej. Silikon kayış ile de sunulan akıllı saat burada altı renk seçeneğine sahip oluyor. Sports Edition şu anda Xiaomi’nin sitesinden ön sipariş verilebiliyor. Çin’deki kullanıcılar bu ürünü kasım ayının ilk haftasında teslim alacak. Çin dışındaki satışlar hakkında ise şu anda net bir tarih bulunmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli