e
sv

Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi 3 Ocak’ta Başlıyor

60 okunma — 19 Aralık 2020 15:26
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüz girişimcilik ekosisteminin dinamiklerini değiştirmek ve girişimcilikte bilişim odaklı üretkenliği merkez değer haline getirmek amacıyla çalışmalarını yürüten Vamos!’un üniversite öğrencileri için düzenlediği Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi için geri sayıma geçildi.

Lig, üçer kişilik takımların ürettiği projeleri ile bireylerin ise kurdukları yatırım stratejileri ile yarıştıkları geniş çaplı bir yarışma şeklinde; 5 ay içinde 50 proje fikri, özel konsept yarışmaları, yatırımcı simülasyonu, 4 aylık yatırım ligi, girişimcilik eğitimleri, katılımcılara özel konuşmacılar, mücadele ve heyecan ile gerçekleşecek.

vamos

Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi’nin ilk ayı olan Oryantasyon Dönemi boyunca girişimciliğe adım atmak için gerekli eğitimler yarışmacılara verilir. Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi 3 Ocak’ta başlayıp 30 Mayıs’ta şampiyonun belirleneceği Final Ayı ile bitecek.

Süreç Boyunca Verilecek Eğitimler

Persona AnaliziDesign ThinkingOyunlaştırmaBusiness Canvas EğitimiGirişimcilikSWOT Analiziİnovasyon YaratmaYatırımcı SunumuGirişimcilik SohbetleriCOVID ile Dijitalleşme ve GirişimcilikSegmentasyonEkip Çalışması ve Liderlik

Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi hakkında daha fazla bilgi almak için vamostr.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli