e
sv

Toplam Fiyatı 60 TL Civarında Olan 6 Oyun Ücretsiz Oldu

124 okunma — 02 Kasım 2020 08:00
avatar

Teknobo

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kendi halinde bir oyun platformu olarak bilinen Itch, Cadılar Bayramı‘na özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 6 farklı oyunu ücretsiz yapan platform, bilgisayarda ne oynayacağına karar veremeyen oyuncuları eğlendirmeyi başaracak gibi görünüyor. Üstelik oyuncular, bu kampanya sayesinde yaklaşık 60 TL tasarruf etme imkanı yakalayacaklar.

Itch’in ücretsiz hale getirdiği oyunlar, Snapto, Unbridled Dungeon, Left=Lose, Wakamarina Valley, New Zealand, Wounded ve THE ENIGMA MACHINE olarak isimlendiriliyorlar. Hepsi de birbirinden farklı olan oyunlar, oyuncuların ilgisini çekecek türden. Üstelik bu oyunlar, Cadılar Bayramı ruhu için de uygun içerikler olarak karşımıza çıkıyor.

THE ENIGMA MACHINE

THE ENIGMA MACHINE

THE ENIGMA MACHINE, birinci şahıs bilim kurgu ve korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eski oyunların belirsizliği ve ön görülemeyen ilerleyişini yansıtmaya çalışan oyun, Steam’de 10,50 TL’ye satılıyor. Gerilim düzeyi giderek artan oyun, çok uzun soluklu olmasa da birkaç saatinizi ayırabileceğiniz bir yapım.

Wounded

Wounded

Steam üzerinden 13,50 TL karşılığında satın alınabilen Wounded, Outlast benzeri bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Grafikleriyle etkileyen oyun, Steam’deki incelemeciler tarafından da beğenilmiş gibi görünüyor. Birinci şahıs türündeki oyunda Tim isimli bir babaya hayat verip, hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Wakamarina Valley, New Zealand

Wakamarina Valley, New Zealand

Wakamarina Valley, New Zealand, bugüne kadar alıştığımız oyunlardan oldukça farklı. Oyunda düşman, rakip ya da yeneceğiniz hiçbir şey yok. Yapmanız gereken şeyse Yeni Zelanda‘daki bir adada dolaşıp, en güzel fotoğrafları çekmeye çalışmak. Steam, bu oyunu 8,20 TL’ye satıyor.

Left=Lose

Left=Lose

Sol=Lose, klasik bir arcade oyunu. İki boyutlu bir yapıya sahip olan oyun, farklı haritalarda farklı zorluklar sunuyor. Mario’nun atari sürümüne benzer bir yapısı olan oyun, dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Unbridled Dungeon

Unbridled Dungeon

Eğer yıllar önce atari oynamış bir oyunseverseniz, Bomberman isimli bir oyunu mutlaka oynamışsınızdır. İşte Unbridled Dungeon, o ikonik oyunun Android ve Windows platformu için yeniden yapılandırılmış bir sürümü. 2 boyutlu retro görünümlü oyun, sizi eğlenceli bir deneyimin içine sokacak.

Snapto

Snapto

Minecraft’ı andıran grafiklere sahip olan oyun, farklı zorluklardaki onlarca bulmacaya sahip. Bu oyuna ödeme yaparak sahip olmak istediğinizde ise en az 8 TL’lik bir ödeme yapmanız gerekiyor.

İLGİLİ HABER

Steam Cadılar Bayramı İndirimi’nin Son Gününde 20 TL Altına Alınabilecek 10 Oyun

Itch’in ücretsiz yaptığı oyunlara sahip olmak için yapmanız gerekenler

Itch’in ücretsiz hale getirdiği oyunlara sırasıyla, oyun isimleri üzerinde yer alan bağlantılarla erişin. Bu bağlamda, THE ENIGMA MACHINE, Wounded, Wakamarina Valley, New Zealand, Left=Lose, Unbridled Dungeon ve Snapto için, ilgilendiğiniz oyunun üzerine tıklayabilirsiniz. Bundan sonraki her aşamayı, her oyun için tek tek uygulamanız gerekecektir.”Download Now” yazan butona tıklayın.Açılabilir bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menü, oyuna PayPal üzerinden bağış yapmanızı sağlıyor. Bağış yapmak isterseniz belirtilen yönergeleri uygulayın. Bağış yapmak istemiyorsanız bir sonraki adıma geçin.”No thanks, just take me to the downloads” yazan butona tıklayın. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.Yönlendirildiğiniz sayfada işletim sisteminize uygun olan dosyayı bulun ve indirin. İndirme işleminden sonra oyunu kurun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli