e
sv

Oyuncuların Oy Verebileceği 'Steam Ödülleri' Başladı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam'in dün akşam başlayan ve 1 Aralık TSİ 21.00'a kadar devam edecek olan Sonbahar İndirimi, beraberinde “Steam Ödülleri“ni de getirdi. Sonbahar İndirimi'nden başlayıp Kış İndirimi'nin sonuna kadar devam edecek oylama sürecinde oyunlara 10 farklı dalda ödül verilecek. Bu sene Steam'e gelen tüm oyunları oylayabileceğiniz Steam Ödülleri'nde, kendi en iyinizi belirleyebilirsiniz.

Steam, önümüzdeki senenin başında kazananları açıklanacak ödüllerle ilgili olarak, “Yılın en iyilerini belirlemekle görevli Steam Ödülleri Seçim Komitesi'nin tekrar toplanma vakti geldi. Bu saygıdeğer komitede oldukça yetkin bir jüri, yani siz yer almaktasınız! Mücadele edenlerin dahil olduğu alanlar kadar özgün olan kriterlere göre video oyunlarını bir üst seviyeye taşıyan oyunları belirlemelisiniz. Bu maksatla, bu oyunların iyiliği için ölçebileceğiniz yeni birkaç kategori getirdik. Seçim size ait, hemen favorilerinizi aday göstermeye başlayın!” şeklinde açıklama yapıldı. 

Steam Ödülleri

Steam Ödülleri Adayları

Yılın Oyun ÖdülüYılın En İyi VR Oyunu ÖdülüAşk ile Devam Ettirilen ÖdülüArkadaşlarla Daha Zevkli ÖdülüÜstün Görsel Stil ÖdülüEn Yenilikçi Oynanış ÖdülüKötü Olduğunuz En İyi Oyun ÖdülüEn İyi Albüm ÖdülüZengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun ÖdülüArkanıza Yaslanın ve Rahatlayın Ödülü

Oyunları oylayarak rozet kazanabilirsiniz

Steam Ödülleri

Steam, her oyuncunun Steam Ödülleri'ne katılması için 4 görevlik sistem belirledi. Bu görevleri yerine getirerek sizler de rozet kazanabilirsiniz. Ayrıca her bir görevde rozetin seviyesi de artıyor ve seviye başına 25 TP kazanmış oluyorsunuz. 

Kaynak : https://store.steampowered.com/steamawards/nominations?snr=1_4_660__promo-steamawards

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli