e
sv

MIES Kariyer Günleri İçin Geri Sayım Başladı

59 okunma — 18 Şubat 2021 14:58
avatar

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marmara Industrial Engineering Society (MieS) tarafından bu yıl 12. kez gerçekleştirilecek olan Kariyer Günleri, sektörde yer alan dev şirketlerin CEO ve genel müdürlerinin yanı sıra insan kaynakları ekiplerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Katılımcılara sektörün lider şirketlerini tanıma, katılımcıların networkünü genişletme, staj imkanlarından faydalanma ve birbirinden güzel sürpriz çekilişlere katılma imkanı sunacak olan MIES Kariyer Günleri, 19-20 Şubat tarihinde Go To Webinar’da gerçekleşecek.

kariyer günleri

MIES Kariyer Günleri’nde yer alacak konuşmacılardan bazıları:

Murat Mutlu – Johnson & Johnson Türkiye Genel MüdürüIşıl Yalçın – Ericsson Türkiye Genel MüdürüCüneyt Erpolat – Alibaba.com Türkiye,Almanya ve İngiltere Pazarı LideriMehmet Mithat Çınar – P&G Marka Pazarlama DirektörüSüha Taşpolatoğlu – Abdi İbrahim CEO'su

Panel konuşmacıları:

Bedirhan Seyhan – L'oreal Satış Geliri YöneticisiPelin Köprülü – Crwon Türkiye Satış MüdürüSedat Mutlu – Amazon Kıdemlı Kategori YöneticisiCantekin Çelik – Unilever Tedarik Planlama Yöneticisi

Allianz, Yıldız Holding, Şişecam, Ak Sigorta, Hayat Kimya ve Türkiye Finans gibi şirketlerin de katılım göstereceği MIES Kariyer Günleri’ne katılım tamamen ücretsiz ve etkinlikte yer alanlara birer katılım sertifikası da takdim edilecek. Etkinliğe kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli