e
sv

Kripto Para Borsası ICRYPEX’in Mobil Uygulaması Yayınlandı

15 okunma — 12 Temmuz 2021 17:12
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto paralara yatırım yapmak giderek kolaylaşıyor, her geçen gün mobil para yönetimi ve borsa uygulamalarının sayısı artıyor. Ancak bu uygulamalar arasında yerel kaynaklar ile hayata geçirilen çok az proje var. Kripto para piyasaları için hareketli geçen son dönemde iyi bir çıkış yakalayan kripto para borsası ICRYPEX’in mobil uygulamaları kullanıma sunuldu.

Şimdilik sadece iPhone (iOS) kullanıcılarına sunulan ICRYPEX mobil uygulaması, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto para birimlerine anında erişim imkanı sunuyor. Ayrıca başlangıç ya da ileri seviyedeki tüm yatırımcılara uygun bir arayüze sahip. Özellikle yeni yatırımcılar için piyasalar hakkında eğitici düzeyde bilgiler de paylaşıyor, profesyonel yatırımcılar için gelişmiş alım satım özellikleri sunuyor. Tüm dünyada kullanıma sunulan ICRYPEX mobil uygulaması, dijital varlıkları birkaç dakika içerisinde, hızlı ve güvenli şekilde yönetmeye izin veriyor.

icrypex

ICRYPEX kripto para uygulamasının başlıca sunduğu özellikler:

Bitcoin, Ethereum ve diğer popüler kripto paralara anında erişim,Basit arayüz ile kolay al-sat TL ile istediğiniz kripto para birimini yatırıp,çekinHareketli kripto para piyasasını takip araçlarından faydalanınİki adımlı doğrulama ile üst seviye güvenlik deneyimiFiyat uyarıları oluşturma ve bildirim almaTüm kripto para varlıklarını tek bir ekran üzerinde kontrol etmeProfesyonel işlemlerin yapılabileceğiniz gelişmiş işlem ekranları.Fiyatlar sayfasından işlem çiftlerini görüntüleme, alarm oluşturmaEmir çeşitlerini kullanarak anında takas imkanı. Piyasa, Limit ve Stop Emir türlerini kullanarak emir verme,Kripto para piyasasına dair güncel gelişmeler ve fırsatlar hakkında bilgi paylaşımı,7/24 destek hizmeti 

ICRYPEX’in mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iPhone ya iPad'inize indirip hemen deneyebilirsiniz:

ICRYPEXİNDİR

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli