e
sv

GOG, Steam Fiyatı 21 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

465 okunma — 13 Kasım 2020 17:15
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eğer piksel grafikli oyunlardan hoşlanıyor ve bu tarzda muhteşem bir hikâye anlatan bir oyun arıyorsanız, bugünkü oyunumuz tam size göre. GOG, yalnızca 2 günlüğüne Teleglitch: Die More Edition isimli oyunu ücretsiz yaptı.

2013 yılında çıkış yapan Teleglitch: Die More Edition, hem oyuncularını hem de oyunu deneyen eleştirmenleri fazlasıyla memnun bıraktı. Bugünden itibaren 2 günlüğüne normal fiyatı 21 TL olan oyunu GOG üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Teleglitch: Die More Edition nasıl bir oyun?

teleglitch

Teleglitch: Die More Edition, PC Gamer'dan alıntı yapmak gerekirse basit animasyonlarının ve görsellerinin altında karmaşık, gerilim dolu ve oldukça acımasız bir yapıya sahip. Gelecekte geçen oyunda bir araştırmacı olarak bir anda uyanıyoruz ve tesisimizde hayatta kalan tek kişinin biz olduğumuzu görüyoruz. Tesisteki diğer insanlarsa tesisin merkezi işlem yapay zekâsı tarafından öldürülerek ele geçirilmiş durumda.

Teleglitch: Die More Edition sistem gereksinimleri

teleglitch

İşletim sistemi: Windows XP veya daha yeni bir işletim sistemiEkran kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu grafik kartıİşlemci: 3.000 MHzRAM: 1 GBDepolama alanı: 100 MB

Teleglitch: Die More Edition'a GOG üzerinden ücretsiz sahip olmak için yapmanız gerekenler:

teleglitch

İlk olarak kendinize bir GOG hesabı açın ya da mevcut hesabınıza giriş yapın. GOG'a kaydolmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.Hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına erişin.”Go to giveaway” yazan butona tıklayın.Yönlendirildiğiniz sayfanın üst kısmında yer alan “Get it FREE” yazan yeşil renkli butona tıklayın.Butona tıkladığınız bölgenin “Success” yazan bir uyarı mesajı haline geldiğini göreceksiniz. Oyun saniyeler içerisinde GOG hesabınıza eklenecek.Kullanıcı adınızın yazdığı menünün altında “Games” yazan butona tıklayın.Oyunu bilgisayarınıza indirin.İyi oyunlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli