e
sv

Epic Games, Toplam Fiyatı 86 TL Olan 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020'nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı. Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi toplam fiyatı 86,00 TL olan Elite Dangerous ve The World Next Door adlı oyunları ücretsiz yaptı.

Elite Dangerous nasıl bir oyun?

Oyun Türü: Aksiyon, Açık DünyaOyun Boyutu: 25 GBFiyatı: 69,00 TLÜcretsiz Olduğu Süre: 19.11.2020'den itibaren 1 hafta

Frontier Developments imzalı bu oyun, ilk olarak 2015 yılında karşımıza çıkmıştı. Yaşına rağmen dikkat çekici grafiklere sahip olan yapımda kendimizi uzayda buluyoruz. Kaosun hakim olduğu galakside, kendi gemimizle açık dünyada (galakside?) maceradan maceraya atılıyoruz.

Her ne kadar yolculuğumuza küçük bir uzay gemisi ve üç beş kredicik parayla başlasak da bu amansız galakside kendimizi büyük bir isim haline getirebiliyoruz. Elite'ler arasında en üst sırayı almak ve gücü elde etmek için çok çalışmamız gerekecek.

Elite Dangerous oynanış videosu

Uzayda avlara katılarak, galaksiyi keşfederek, kaynak toplayarak ve tabii ki savaşarak gemimizi geliştiriyor ve her parçasını da özel hale getiriyoruz. 3301 yılının vahşi bilim kurgu galaksisinde böylece hayatta kalıyor, geri kalan herkesten iyi olduğumuzu gösteriyoruz.

Elite Dangerous sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bitİşlemci: Dört çekirdekli işlemci (4 x 2 GHz)Bellek: 6 GB RAMDepolama: 25 GB kullanılabilir alanEkran kartı: NVIDIA GTX 470 / AMD R7 240

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bitİşlemci: Intel Core i7-3770K dört çekirdekli işlemci veya üstü / AMD FX 4350 dört çekirdekli İşlemci veya üstüBellek: 8 GB RAMDepolama: 25 GB kullanılabilir alanEkran kartı: NVIDIA FTX 770 / AMD Radeon R9 280X

The World Next Door nasıl bir oyun?

Oyun Türü: Bulmaca, BağımsızOyun Boyutu: 2 GBFiyatı: 17,00 TLÜcretsiz Olduğu Süre: 19.11.2020'den itibaren 1 hafta

Görsel roman türünün izlerini taşıyan, mücadelelerin daha ziyade bulmaca savaşları şeklinde geçtiği ve oldukça dikkat çekici bir senaryoya sahip olan The World Next Door, büyülü yaratıkların dünyasında sıkışıp kalan ve eve dönmeye çalışan bir gencin hikayesine ortak olma şansı veriyor. 

Rose City Games'in geliştirdiği yapım, oyunculardan da tam not almıştı. Bağımsız yapımlarda sık gördüğümüz gibi hikayeye odaklanan yapımda hem kendi becerilerimizi hem de oyun içerisindeki yardımcılarımızın becerilerini kullanmamız gerekiyor.

The World Next Door oynanış videosu

Animeler başta olmak üzere modern Uzakdoğu kültürüne dair pek çok detay içeren yapımda, büyülü bir dünya olan Emry's bizleri bekliyor. Bu dünyadaki ziyaretimizi sona erdirmek ve evimize dönmek ise ana amacımızı oluşturuyor.

The World Next Door sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bitİşlemci: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (çift çekirdek)Bellek: 4 GB RAMDepolama: 2 GB kullanılabilir alanEkran kartı: Intel HD 4400

Oyunları kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

epic ücretsiz oyunlar

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın.Oyun sayfasına gidin  (buraya da)Yükle tuşuna basın.Siparişi Ver'e tıklayın. Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu hafta bir yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli