e
sv

Epic Games, Fiyatı 70 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020'nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı. Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi fiyatı 69,00 TL olan MudRunner adlı oyunu ücretsiz yaptı.

MudRunner nasıl bir oyun?

Oyun Türü: SimülasyonOyun Boyutu: 1 GBFiyatı: 69,00 TLÜcretsiz Olduğu Süre: 26.11.2020'den itibaren 1 hafta

Bir aracın sürücüsü olduğumuz çok sayıda oyundan bir tanesi de MudRunner. Peki bu oyunu diğerlerinden ayıran ne? Pistler yerine dağ bayır gezmemiz, her biri özel becerilere sahip 19 arazi aracından birini tercih etmemiz, zorlu şartlara meydan okumamız bu sorunun cevaplarını oluşturuyor.

Oyunda ister tek başımıza istersek de ekibimizle birlikte yolculuk yapıyoruz. Amacımız ise birbirimizle yarışmaktan ziyade bu zorlu yolculukları bir an önce tamamlayabilmek. Gerçek arazi ruhu böyle bir şey.

MudRunner oynanış videosu

Oyunda gerçek bir off-road deneyimi yaşamamız mümkün oluyor. Farklı görevleri tamamlamak için mücadele ederken pusulamızı, çekme halatımızı ve diğer tüm gelişmiş sistemlerimizi 

MudRunner sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 İşlemci: Intel® Pentium Çift Çekirdek 2,0 GHz veya eşdeğeriBellek: 2 GB RAMDepolama: 1 GB kullanılabilir alanEkran kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT veya eşdeğeri

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bitİşlemci: Intel Core i7-3770K dört çekirdekli işlemci veya üstü / AMD FX 4350 dört çekirdekli İşlemci veya üstüBellek: 8 GB RAMDepolama: 25 GB kullanılabilir alanEkran kartı: NVIDIA FTX 770 / AMD Radeon R9 280X

Oyunu kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

mudrunner

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın.Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın.Siparişi Ver'e tıklayın. Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu hafta bir yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli