e
sv

Epic Games, Fiyatı 25 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020'nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı. Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi fiyatı 25,00 TL olan The Textorcist: The Story of Ray Bibbla adlı oyunu ücretsiz yaptı.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbla nasıl bir oyun?

Oyun Türü: Aksiyon, BağımsızOyun Boyutu: 250 MBFiyatı: 25,00 TLÜcretsiz Olduğu Süre: 12.11.2020'den itibaren 1 hafta

“Kalem kılıçtan keskindir.” atasözünün hakkını veren, hatta kalemin kurşunlardan hızlı, iblislerden güçlü olduğunu iddia eden bir oyunla karşı karşıyayız. Pixel Art mantığıyla hazırlanan bu ilginç aksiyon oyununda bir yandan mermilerden kaçıp, bir yandan şeytan çıkarma büyüleri kaleme alıyoruz.

Şeytan çıkarma uzmanı Ray Bibble olarak Roma'da işin içine Papa'nın, pezevenklerin, suçluların, sansürün ve bol miktarda da çirkin şakanın karıştığı bu macerada amacımız bütün bu yozlaşmışlığı durdurmak. Şehri düzeltmek için iblislerin ve karşılaştığımız diğer kötülerin kalemini kırıyoruz.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbla oynanış videosu

Oldukça enteresan bir oynanışa sahip olan yapımda mermilerden kaçarken bir yandan da klavyemizle ya da joypedimizle iblisleri kovacak büyüleri yazıyoruz. Sonuçta hepimiz eli kalem tutan kahramanlarız. Bu iş de tam Ray Bibbla'nın kalemi bir iş. 

The Textorcist: The Story of Ray Bibbla sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: 1,4 GHzBellek: 2 GB RAMDepolama: 250 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: 2 GHzBellek: 4 GB RAMDepolama: 250 MB kullanılabilir alan

Oyunu kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

textorcist

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın.Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın.Siparişi Ver'e tıklayın. Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu hafta bir yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli