e
sv

Blackout Z: Slaughterhouse Edition, Steam'de Ücretsiz Oldu

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, dün itibarıyla geleneksel sonbahar indirimlerini başlattı. Oyunseverler, bu indirimler kapsamında en popüler oyunlara indirimli şekilde sahip olurken Steam, sadece bu indirimle de yetinmedi. Sadece vakit geçirmek isteyen oyuncuların dikkatini çekecek bir kampanya daha başlatan platform, “Blackout Z: Slaughterhouse Edition” isimli oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

Blackout Z: Slaughterhouse Edition, iki boyutlu bir nişancı oyunu. Zombileri avlamaya çalıştığınız bu oyun, Steam kullanıcıları tarafından da fazlasıyla beğenilmiş durumda. Türk oyuncuların Steam'deki yorumlarına baktığımızda, oyunun hemen herkes tarafından beğenildiğini, özellikle de zaman geçirmek için oyun arayan oyunculara tavsiye edildiğini görüyoruz.

Sistem yormayan oyun: Blackout Z: Slaughterhouse Edition

Blackout Z: Slaughterhouse Edition

Zombi temalı oyunlar, oyuncuların ilgisini genel olarak çekmiştir. Haliyle oyuncular, zombileri alt etmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu zaten biliyorlar. Bu durum, Blackout Z: Slaughterhouse Edition'da da karşımıza çıkıyor. Mermileriniz bittiği anda yapmanız gereken tek şey kaçmak. Ancak zombilerden kaçarken de dikkatli olmanız, döner testerelerden uzak durmanız gerekiyor. Aksi takdirde ava giderken avlanmanız, içten bile değil.

Blackout Z: Slaughterhouse Edition, sisteminizi yoracak bir oyun değil. Geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre 2 GB RAM, Windows 7 ya da üzeri sürümler, orta ayarlarda bir işlemci ile ekran kartı, işinizi görecek türden. Ayrıca oyunu yükleyebilmek için ihtiyaç duyulan depolama alanıysa sadece 100 MB. Son olarak, kampanyanın 4 Ocak 2021'e kadar devam edeceğini belirtelim.

Blackout Z: Slaughterhouse Edition

Blackout Z: Slaughterhouse Edition'a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

Steam hesabınıza giriş yapın.Blackout Z: Slaughterhouse Edition'ın mağaza sayfasına erişin. Burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.”Hesaba Ekle” butonuna tıklayın.Oyunu indirin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli