e
sv

Bir Site, 25 Günde 25 Film İzleyene 2.500 Dolar Ödeyecek

54 okunma — 02 Aralık 2020 10:13
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Reviews.org, yeni bir çalışması için 25 gün boyunca Noel temalı 25 film izleyecek bir kişiye 2.500 dolar (yaklaşık 20.000 TL) teklif ediyor. Hatta bunun yanında son derece cazip bazı ek ödüller de bulunuyor.

İşe(!) seçilen kişinin yapacağı şey oldukça basit; önümüzdeki 25 gün boyunca Noel temalı tam 25 film izleyecek. Sonrasında sitenin filmler ile ilgili sunmuş olduğu bir dizi anketi doldurarak teslim etmek.

En iyi Noel filmini belirlemek için 25 günde 25 film izleyene 2.500 dolar verilecek

25 günde 25 film

Verilen görevi başarılı bir şekilde tamamlayan kişi, 2.500 dolarlık nakit ödülün yanı sıra bir yıllık Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, HBO Max, Apple TV+ ve Hallmark Movies Now aboneliği kazanacak. Üstelik Reviews.org, film izlemek gibi zorlu bir görevin üstesinden gelecek olan kişiye izleyeceği filmleri seçme hakkı da tanıyor. İşte Reviews.org’un öneri listesi:

Home AloneFrosty the SnowmanThe Santa ClauseElfKlausA Christmas StoryRudolph the Red-Nosed ReindeerRise of the GuardiansThe Polar ExpressA Christmas CarolThe HolidayChristmas with the KranksNational Lampoon’s Christmas VacationArthur ChristmasHow the Grinch Stole Christmas (1967)The Grinch (2018)Miracle on 34th StreetIt’s a Wonderful LifeJingle All the WayA Charlie Brown ChristmasDeck the HallsLove ActuallyLast HolidayFour ChristmasesThe Muppet Christmas CarolNew Year’s EveWhen Harry Met SallyRentWhile You Were SleepingThe HolidayBridget Jones’s DiarySleepless in SeattleHoliday InnAn Affair to RememberAbout Time

Reviews.org, söz konusu çalışmanın amacını tarihin en iyi Noel filmini belirlemek olarak açıklıyor. Söz konusu “iş teklifi” için başvurular 4 Aralık’a kadar açık olacak ve kazanan, Reviews.org’un YouTube kanalından açıklanacak. Ayrıca kazanan kişiye bir e-posta da gönderilecek.

Reviews.org’un 25 günde 25 film izleyecek kişi aradığı iş ilanı için yayınladığı video

Kaynak : https://www.timeout.com/usa/news/this-company-will-pay-you-2-500-to-watch-25-holiday-movies-in-25-days-120120

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli