e
sv

23. Ulusal Kalite Günleri'ne Kayıt Olmak İçin Son 3 Gün

121 okunma — 05 Mart 2021 15:07
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 23 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri, bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençlere ilham olmaya devam edecek.

“Zirvedekiler” temasıyla 8-9-10 Mart’ta düzenlenecek Ulusal Kalite Günleri, farklı sektörlerden ve farklı alanlardan liderlerleri ağırlayacak. Katılımcılar, birbirinden özel konuşmaları dinlerken, oturum aralarında firmalarla birebir iletişim şansına sahip olacak.

ulusal kalite günleri

Etkinliğe katılacak firmalar ve isimlerden bazıları:

ASELSAN CEO’su Prof. Dr. Haluk GörgünMcDonald’s Türkiye CEO’su Oğuz UçanlarVisa CMO’su Birim Gönülşen ÖzyürekliKoton CEO’su Dr. A. Bülent SabuncuŞişecam Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet KırmanGratis CEO’su Özge DoğanMetro Türkiye CFO’su Aslı Senem AracıoğluSamsung CMO’su Ömer Barış Gökpınar-Aras Kargo Genel Müdürü Utku AyyarkınKoçtaş CEO’su Devrim KılıçoğluDaikin CEO’su Hasan ÖnderHayat Kimya Strateji ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Aysel Aydın

23.Ulusal Kalite Günleri, bu isimlerin konuşmalarının yanı sıra etkinlik akşamlarında yer alacak birçok sürprize ev sahipliği yapacak. Eğitici seminerler ve panel oturumları, firmalarla direkt iletişim kurabilme imkanı bulunan interaktif fuar alanı, workshoplar ve daha fazlasıyla dopdolu bir 3 gün katılımcıları bekliyor. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için buraya, konuşmacılara sorular yöneltmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli